Blog

Simre Medikal & Radiometer

SİMRE Medikal 2012 yılı itibariyle Radiometer Türkiye’nin Ankara bölge bayisi olarak ürün grubunu ve çalışma sahasını artırmıştır. Bayiliğimizin ilk gününden bugüne kadar geçen sürede çabalarımız karşılık verdi ve hedeflerimizi tutturmada başarılı olduk.
Radiometer Türkiye’nin ve Ankara Bölge Müdürümüzün destekleri ile Ankara’da ve daha sonradan bölgemize eklenen illerde de müşteri sayımızı maksimum düzeylere çıkarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Radiometer Türkiye tarafından 2016 Şubat ayında düzenlenen ödül töreninde bayilerin performansları değerlendirilmiştir ve 7 farklı dalda ödül verilmiştir. Radiometer Türkiye’nin yöneticileri Sn.Dr.Ali Bora BAŞ ve Sn.Özge SAĞIROĞLU ve Radiometer Türkiye çalışanları tarafından yapılan şeffaf değerlendirme neticesinde firmamız 2 farklı dalda ödüle layık görülmüştür. 1.Ödül BEST TCM PERFORMANCE, 2.Ödül ise BEST BEST PERFORMANCE dalındadır.Çalışmanın, azmin ve başarmanın bir hatırası ve nişanesi olan bu ödüllerin değeri SİMRE Medikal açısından paha biçilmezdir.