Hakkımızda

hakkimizdaSİMRE MEDİKAL 18 Kasım 2002 yılında Ankara’da kurulmuştur.
Simre Medikal’in kurucu ortakları Emre ERKOCA ve Simge ERKOCA’dır.
Emre ERKOCA, Ankara’da yerleşik ve diagnostik alanında başarılı bir firmada satış ve aplikasyon sorumlusu olarak 1999 yılında göreve başlamıştır. Burada çalıştığı süre boyunca elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanmak üzere Simre Medikal’i kurarak hayallerini hayata geçirme fırsatını yakalamıştır.
Simre ismi nereden geliyor ve anlamı nedir?
Simre ismi kurucu ortakların ismi olan Simge ERKOCA’ın ilk hecesi “ SİM “ ile Emre ERKOCA’nın ikinci hecesi “ RE “ nin birleşiminden türetilmiştir.
Hoş bir tesadüf olarak daha sonra Simre kelimesinin anlamını da öğrendik.
Sözlük anlamı; gökyüzündeki yıldızın yeryüzüne yansıması halidir. Simre Medikal ailesi bu tesadüfün bir işaret olduğuna ve hayat felsefesini ve ticaretin olmazsa olmaz etik değerlerini yansıttığına inanmaktadır.

Kuruluştan bugüne kadar geçen süre içerisinde Simre Medikal’in çalışma felsefesine uygun, kendi alanında uzman satış, teknik servis, eğitim-aplikasyon ve lojistik birimlerinden oluşan bir ekip bir araya getirilmiştir. Bu güçlü ekibimiz ile müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet hedeflenmiştir.

Simre Medikal; başarılı olmak ve varlığını sürdürmek için ekip olmanın gerekliliğini ve kalite kontrol sistemi çerçevesinde çalışmanın zorunluluğunu ilke edinmiş olup TSE-HYB, ISO 9001-2008 belgelerine sahip olmuştur ve gereğini yapmıştır.

Simre Medikal olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ilke edinerek çalışıyor ve çaba sarf ediyoruz. Firma olarak bu iki ilkeden ödün vermemiz mümkün değildir.
Kurumsal kimliği oturtarak kişilerden bağımsız olarak sistemin ve işleyişin devam ettiği bir firma olmak yolunda hızla ilerliyoruz ve kendimizi her aşamada sorgulayarak mükemmeli bulma arayışını sürdürüyoruz.