Capiller

Radiometer'in safeCLINITUBES ve CLINITUBES kapiller tüpleri, farklı analizörlerin numune hacmi gerekliliklerine uyması için çeşitli ebatlarda sunulurlar. Plastik veya cam olarak mevcuttur. Hastaların ve personelin güvenliğini artırmak için kapiller tüplerimizin uçlarını yuvarlak şekilde tasarladık. Kapiller kapağımız güvenli bir sızdırmazlık sağlar ve kanın etrafa saçılma riskini en aza indirerek personelinizin korunmasına yardımcı olur. Kapiller tüpler, numunenin iyice karışmasını kolaylaştırmak için bir karıştırma teli ve mıknatıs ile birlikte sunulmaktadır.

Kapiller numuneler genellikle stresli ortamlarda alınır ve bir kapiller tüpün tek bir cilt ponksiyonuyla doldurulmasını zorlaştırır. safeCLINITUBES kapiller tüplerin benzersiz yüzey işlemesi, hızlı bir doluma izin vererek, numune alma prosedürlerini klinisyenler için daha kolay, hastalar için daha az stresli hale getirir.Önceden heparinlenmiş tüpler pıhtılaşma riskini azaltır
Tüm kapiller tüplerimiz, elektrolit dengeli kuru heparin ile önceden heparinlenmiştir. Bu da pıhtılaşma riskini önemli ölçüde azaltır ve elektrolitler üzerinde herhangi bir sapma oluşmadan sağlam ve güvenilir sonuçlar sunar
Radiometer; düşük hacimli pH, kan gazı, oksimetre ve metabolit analizi için kapiller tüplerden oluşan bir ürün grubu sunar:
safeCLINITUBES kapiller tüplerin %100 çevreyle dost plastikten yapılmış olması personelin ya da hastanın yaralanması riskini ortadan kaldırır.
CLINITUBES kapiller tüpler güçlü bir camdan yapılmıştır. Dayanıklıdır, gaz geçirmez ve kırılmalara karşı dirençlidir. Optimum analiz kalitesi sağlar.