Safe Pico

Radiometer'da, akut bakım testlerinin tüm aşamalarında, sağlık uzmanı güvenliğinin en önemli önceliklerden biri olduğuna inanırız. safePICO kendinden dolan enjektörlerimizdeki entegre iğne muhafazası, iğnenin tek elle uzaklaştırılmasına olanak tanıyarak iğne kazalarını azaltır safeTIPCAP kan ile temas riskini kısıtlar. Havalandırılmış safeTIPCAP'in benzersiz tasarımı, hava kabarcıklarının kolay ve güvenli bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlar. Numuneyi tümüyle kapalı hale getirerek, taşıma sırasında bile hasta kanı ile temas edilmesini önler. Kapak analiz sırasında da takılı kalır.Numunelerin pıhtılaşmasını önlemek için heparinle hızlı karıştırma

Tüm safePICO enjektörlerinde bulunan dahili bir karıştırma bilyesi, numunenin hızla ve iyice karışmasını sağlar. Ayrıca etkin bir şekilde numunenin her yerine dağılarak pıhtı oluşumunu önleyen benzersiz elektrolit dengeli kuru heparin içerirler.
Doğru hasta eşleşmesi için önceden barkodlama Radiometer’in safePICO enjektörleri, hasta kimliğinin her seferinde doğru tanımlanabilmesi için önceden barkodlanır. Radiometer’in veri yönetim sistemi FLEXLINK ile numuneyi doğrudan hastabaşında tarayabilir ve operatör ve hasta kimlikleriyle ilişkilendirebilirsiniz. Bu da size her seferinde doğru hasta için doğru sonucu aldığınıza dair güven verir.
Radiometer, arteryel hat veya arter ponksiyon yoluyla numune almaya yönelik özel bir enjektör ürün portföyü sunar:
safePICO aspiratör ile arteryel hattan numune alımı.
safePICO kendinden dolan enjektör, sorunsuz ponskiyon ve hızlı dolum sağlayarak, hasta rahatsızlığını en aza indiren ince duvarlı ve kısa açılı iğne yelpazesi sunar.
Analizör ve veri yönetimini birleştirmek için 1st Automatic çözümümüzü düşünün.