XS -1000 İ

XS-1000i – Düşük aspirasyon hacmi, kompakt kapalı sistem, mükemmel analiz XS serisi Sysmex'in X Sınıfı hematoloji analizörlerine eklenen son ürün serisidir. En küçük cihaz olmasına rağmen, kalitesinden ödün verilmemiştir. Floresans akış sitometri teknolojisi her anlamda son derece yüksek kalite sunmaktadır. Tüm lökosit popülasyonları için eksiksiz bir diferansiyel kan sayımı ve hidrodinamik odaklanma ile eritrosit ve trombositlerin mükemmel tespiti. XS serisinden özel ayrılmış bir hemoglobin kanalı bulunduğundan, hemoglobin ölçümleri de aynı şekilde etkileyicidir. XS-1000i tekli tüpler için kapalı modda aspirasyon olanağı sunar veya opsiyonel bir numuneleyici ile birlikte temin edilebilir. XS serisinin ayırt edici özelliklerinden biri, yeni doğanlara ait veya pediatrik örneklerde işe yarayan, yalnızca 20 μl'lik aspirasyon hacmidir.

Laboratuvardaki yaşamınızı daha kolaylaştırmak için diğer X Sınıfı analizörlerimizden aldığımız dersleri dikkate aldık. Kullanıcı bakımı, minimal otomatik kapatma süresi sayesinde daha da azaltılmıştır. Örnek yönetimini basitleştirmek için eşsiz bir Sample Explorer (Numune Gezgini) vardır ve IQAS Online (Sysmex’in online kalite kontrolü) ile Sysmex Ağ İletişim Sistemi SNCS’ye bağlanabilirsiniz. XS-1000i aynı zamanda yedek veya gece vardiyasında kullanım için mükemmel bir çözümdür.
Tüm XS serisi analizörleri, küçük iş hacimlerine karşın ayrıntılı, güvenilir ve yüksek doğruluk düzeyinde sonuçlar sağlaması gereken laboratuvarlar için özel olarak geliştirilmiştir.

  • Yüksek kaliteli analiz için floresans akış sitometrisi
  • Mükemmel WBC diferansiyeli
  • Çok düşük aspirasyon hacmi
  • Kapalı mod analiz ve numuneleyici özelliği
  • Minimum bakım gerektiren kompakt, kullanıma hazır sistem